Help

Onder categorisatie - NetAlly LinkRunner AT 4000 - LRAT-4000-KIT
Productnummer: 3278772  
 

NetAlly LinkRunner AT 4000

Netwerktester met 1 year AllyCare support

6.127,88 € 5.064,36 € excl. BTW
Goedkoopste privé verzending 6,99 €
Bestelproduct, 7 - 8 werkdagen levertijd

Producent
Productnummer
3278772
Model
LRAT-4000-KIT
Naar de website van de producent
Productbeschrijving
NetAlly LinkRunner AT 4000 - netwerktester
Apparaattype
Netwerktester
Tests, hulpmiddelen en afmetingen
Ping, wiremap, netwerkaansluiting, UPoE
Kenmerken
Status-LED, USB-verbinding, ingebouwde 8GB-flash
Weergave
5"
Voeding
100-240 V
Afmetingen (BxDxH)
10.2 cm x 4.2 cm x 19.6 cm
Gewicht
480 g
Bijgeleverde dienst
1 year AllyCare support

Algemeen

Apparaattype
Netwerktester
Media
Koper, glasvezel
Kenmerken
Status-LED, USB-verbinding, ingebouwde 8GB-flash
Tests, hulpmiddelen en afmetingen
Ping, wiremap, netwerkaansluiting, UPoE
Bijgeleverde accessoires
Wisselstroomadapter, wireview kabels ID #1-6, shoulder sling bag, holster, RJ-45 inline coupler, 850nm multimode 1 Gbps SFP
Kabels meegeleverd
1 x RJ-45 koppelstuk
Connectors
RJ-45, SFP, 24 pin USB type C, USB type A
Nalevingsnormen
IEC 61010-1:2010, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEC 61326-1, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, CISPR 11 Group 1 Class A
Bijgeleverde dienst
1 year AllyCare support

Weergave

Diagonale afmeting
5"
Technologie
LCD
Displayresolutie
720 x 1280 pixels
Kleurondersteuning
Kleur
Kenmerken
Aanraakscherm

Voeding

Ingangsvoltage
100-240 V
Uitgangsvoltage
15 V

Batterij

Technologie
Lithiumion
Voltage
3.63 V
Looptijd (maximaal)
9 uur

Afmetingen & gewicht

Breedte
10.2 cm
Diepte
4.2 cm
Hoogte
19.6 cm
Gewicht
480 g

Bovenstaande specificaties en vermeldingen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving door de fabrikant worden gewijzigd. Sommige teksten kunnen automatisch of machinaal zijn gegenereerd en daardoor misleidende teksten opleveren.