Help

Onder categorisatie - NetAlly LinkRunner AT 3000 - LRAT-3000-KIT
Productnummer: 3278771  
 

NetAlly LinkRunner AT 3000

Netwerktester

3.898,31 € 3.221,74 € excl. BTW
Goedkoopste privé verzending 6,99 €
Bestelproduct, 7 - 8 werkdagen levertijd

Producent
Productnummer
3278771
Model
LRAT-3000-KIT
Naar de website van de producent
Productbeschrijving
NetAlly LinkRunner AT 3000 - netwerktester
Apparaattype
Netwerktester
Tests, hulpmiddelen en afmetingen
PoE, ping, wiremap, netwerkaansluiting, UPoE
Kenmerken
Status-LED, VLAN support, USB-verbinding, network configuration with DHCP, TruePower PoE, ingebouwde 8GB-flash, 802.1x authentication, Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Cisco Discovery Protocol (CDP)
Weergave
5"
Voeding
100-240 V
Afmetingen (BxDxH)
10.2 cm x 4.2 cm x 19.6 cm
Gewicht
480 g

Algemeen

Apparaattype
Netwerktester
Media
Koper, glasvezel
Kenmerken
Status-LED, VLAN support, USB-verbinding, network configuration with DHCP, TruePower PoE, ingebouwde 8GB-flash, 802.1x authentication, Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Cisco Discovery Protocol (CDP)
Tests, hulpmiddelen en afmetingen
PoE, ping, wiremap, netwerkaansluiting, UPoE
Bijgeleverde accessoires
Wisselstroomadapter, wireview kabels ID #1-6, small soft case, holster, RJ-45 inline coupler, 850nm multimode 1 Gbps SFP
Kabels meegeleverd
1 x RJ-45 koppelstuk
Connectors
RJ-45, SFP, 24 pin USB type C, USB type A
Nalevingsnormen
IEC 61010-1:2010, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEC 61326-1, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, CISPR 11 Group 1 Class A

Weergave

Diagonale afmeting
5"
Technologie
LCD
Displayresolutie
720 x 1280 pixels
Kleurondersteuning
Kleur
Kenmerken
Aanraakscherm

Voeding

Ingangsvoltage
100-240 V
Uitgangsvoltage
15 V

Batterij

Technologie
Lithiumion
Voltage
3.63 V
Looptijd (maximaal)
9 uur

Afmetingen & gewicht

Breedte
10.2 cm
Diepte
4.2 cm
Hoogte
19.6 cm
Gewicht
480 g

Bovenstaande specificaties en vermeldingen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving door de fabrikant worden gewijzigd. Sommige teksten kunnen automatisch of machinaal zijn gegenereerd en daardoor misleidende teksten opleveren.